04.10.2018
Zápasy A-tým

A-tým se v neděli chystá do Náchoda

V neděli 7. října vyráží elitní tým Kanonýrů k zápasu do Náchoda. Na půdě nováčka letošní sezony 1. ligy mužů se pokusí zlomit nepříznivou bilanci posledních týdnů.
Tým Náchoda je nováčkem soutěže a na jeho výsledcích je to znát. Prvních pět utkání sezony prohrál, v tom šestém však dokázal poprvé zvítězit, když si poradil 4:2 s Ostravou na jejím hřišti. Hlavními tahouny týmu jsou desetibodoví Jan Světlík a Vojtěch Bureš. Střelecky jim šlape na paty Martin Kováčik.

Kladenští po dobrém úvodu procházejí výsledkově slabším obdobím. Proti Náchodu se budou snažit prolomit černou sérii čtyř proher a konečně zvítězit. Jednoznačným tahounem číslo jedna je Miloš Tyl, který se bodově utrhl ze řetězu. V posledním zápase s Black Angels nasbíral hned osm bodů a momentálně má stejnou bodovou bilanci jako nejproduktivnější hráč 1. ligy Luděk Ondráček.

Brankář Kanonýrů Max Andreas Minev vyhlíží průlomové vítězství: „Do Náchoda jedeme s cílem přerušit sérii proher, je proto nutné přistoupit k zápasu zodpovědně. Musíme se poučit z předchozích nedostatků, ale zároveň také těžit z faktorů, ve kterých jsme doposud vynikali. Já osobně se soupeřem zkušenost nemám, ale jednoznačným cílem je výhra.“

Zápas mezi Kanonýry a Náchodem začíná v neděli 7. října od 15.00 hod. v SH TJ Náchod.

Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje!