08.10.2018
Zápasy A-tým

Kanonýři prolomili sérii porážek a zničili Náchod

Po nepříjemné sérii čtyř porážek v řadě se A-tým konečně chytil a zdecimoval Náchod na jeho hřišti. Díky vysoké výhře se Kanonýři opět posunuli na průběžné osmé místo.
FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD – KANONÝŘI KLADNO
5:11 (1:6, 1:1, 3:4)


Po sérii proher narazili Kanonýři na papírově slabšího soupeře a průběh zápasu i konečný výsledek tomu odpovídal. „Zápas s Náchodem pro nás byl lepší než trénink, mohli jsme si vyzkoušet více hru v útočném pásmu a odrazit se od série porážek,“ oceňuje přínos zápasu hrající trenér kladenského týmu Dušan Přívara.

Kanonýři mají letos ty vůbec nejvyšší ambice a měli by se měřit především s týmy ze špičky tabulky. „Tyhle zápasy s papírově slabšími soupeři musíme vyhrávat,“ ví Přívara a zdůrazňuje, že dva týdny staré uklouznutí v Českých Budějovicích jeho týmu otevřelo oči. „Naše hra jde směrem nahoru,“ dodává.

I přes vysoké vítězství inkasovali kladenští florbalisté pět branek. Celkově pouze čtyři týmy obdržely v této sezoně více gólů než Kanonýři. „Musíme vylepšit ještě hru do obrany, ale do play-off si to vyladíme a budeme demoliční stroj, který jde za svým cílem,“ nepochybuje Přívara o pozitivním vývoji výkonů a výsledků svých svěřenců.

Sestava Kanonýrů:
Minev (Horáček)
Přívara, Černý, Tyl, Riebauer, Louvar
Kalina, Pertlík, Richtr, Hartman, Teslík, Pfaur
Bednář, Sachr, Richtr, Pecha

Branky a asistence Kanonýrů:
00:42 Jan Louvar (Miloš Tyl), 04:37 Miloš Tyl (Jakub Černý), 05:33 Kryštof Hartman (Vojtěch Pfaur), 11:41 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 12:31 Vojtěch Teslík (Vojtěch Pfaur), 19:06 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 33:45 Dušan Přívara (Jan Louvar), 41:04 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 53:00 Jakub Pecha (Jakub Černý), 56:26 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 59:48 Miloš Tyl (Jan Louvar)