logo

Kanonýrky play off neudržely

agentkalea, 22.2.2017

Kanonýrky play off neudržely

Jako obvykle vyrazily Kanonýrky do souboje v okleštěné sestavě, tentokrát proti Wizardkám, se kterými sehrávají vzájemná utkání, kam jejich paměť sahá.

 

Kanonýrky Kladno : Wizards DDM Praha 10 3 : 6

V šesté minutě se nedohodla kladenská obrana v pokrytí hráčky za brankou a nabídla tak soupeřkám šanci, kterou pražačky nekompromisně zužitkovaly a otevřeli skóre zápasu. V 11. minutě se dostala k míčku Jessica Keszi, která utekla soupeřově obraně, zkušeně si položila gólmanku a vyrovnala. Hráčky Wizards zasypaly jenom v první třetině kladenskou Lucku Siskosovou dvaadvaceti střelami, ze kterých však za její záda už žádná další neproklouzla.

Na začátku druhé třetiny prosvištěl halou na koštěti Harry Potter a mávnutím své hůlky vykouzlil z ničeho trestné střílení pro hráčky v oranžovém. Trestné střílení se soupeřkám využít nepodařilo, v přesilovce už ale přece jenom míček za záda Lucky Siskosové doputoval. Po první třetině, ve které mohli fanoušci v hale vidět 35 střel na bránu, byla druhá třetina víceméně velmi nudná, když počet střel obou týmů dohromady klesl na 15.

Ve třetí nejdříve Wizardky odskočily na dvougólový náskok. K tomu ale ještě měla co říct kapitánka Bára Hubrová, která ranou z kulometu nastřelila gólmanku a Jessica Keszi si odražený míček našla a dopravila ho za záda Blažejové. Kladno však nedokázalo udržet tempo, a tak byl v šesté minutě poslední třetiny rozdíl už tříbrankový, a to v náš neprospěch. Jiskřičku naděje vykřesala ještě Bára Hubrová, když si vyčíhala slabou chvilku obránkyně Wizardek, obrala jí o balónek a sama s ním oběhla branku, brankářku a snížila na 3:5. V 51. minutě ale pražačky svůj náskok znovu snížily a tříbrankový rozdíl se už Kanonýrkám nepodařilo ani v power play dotáhnout.

Sestava:
Siskosová
Hyková, Strašíková, Horáková, Maršíková
Hubrová, Keszi, Hanáčková, Adamcová, Semencová, Tonová, Bartošová, Postolková

Kanonýrkám se vymstilo, že si nedokázaly v dřívějších zápasech proti slabším soupeřům vybojovat dost bodů, které jim už los ke konci základní části nedovolí nasbírat. Kladno opustilo osmou příčku a byl by zázrak, kdyby se tam dokázalo po posledních dvou kolech ještě vrátit.


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál