07.11.2018
Přípravka

O víkendu se představila také přípravka

Dva týmy přípravky se o víkendu vydaly ke svým zápasům. V následujícím článku si můžete přečíst, jak se jim dařilo.
Střelci odehráli svůj turnaj v hale na Vinohradech, kde se nejprve utkali s domácím Sokolem, poté následovaly zápasy proti Tatranu Střešovice a Kralupům nad Vltavou.

Výsledky:

Kanonýři Kladno Střelci – TJ Sokol Královské Vinohrady 4:15
Kanonýři Kladno Střelci – Tatran Střešovice 4:8
Kanonýři Kladno Střelci – FBC Kralupy n/V 9:13

Komentář trenéra Václava Suka:
„I přes tři porážky ze tří zápasů a sestupu do třetího koše jsem velmi spokojený. Na poslední chvíli nám totiž omarodil brankář a tak jsme v bráně dali šanci úplným nováčkům a kvalitní soupeři toho dokázali využít. Nicméně všichni tři stateční strážci naší svatyně měli i spoustu dobrých zákroků a pokud na sobě budou makat, tak už to bude jen lepší. Co mi udělalo velkou radost byla naše hra dopředu. Kluci se nebáli hrát, zkoušeli přejít hráče jeden na jednoho, volali si o přihrávku a snažili se hrát s hlavou nahoře. Samozřejmě to vždy nevyjde, ale důležitá je pro mě jako pro trenéra přípravky snaha a té mají kluci na rozdávání. I když to běžně nedělám, tak dnes musím vypíchnout tři naše borce, a to Kubu Faigla, Vojtu Vocílku a Matěje Luštince. Hrají pro tým, dnes se podíleli na většině našich branek, ani jednou nevzdali souboj, do všeho jdou na sto procent a hra v jejich režii už je i pěkné pokoukání. Jen tak dál a do budoucna se máme na co těšit!“

Sestava:
Svoboda, Tetur, S.Olejár, M.Olejár, Zeisl, Reichl, Faigl, Vocílka, Luštinec

Jezdci se vydali do haly na Hlubočince, kde se utkali se Startem 98, Rakovníkem a Vosami Praha.

Výsledky:

Kanonýři Kladno Jezdci – Start98 Praha-Kunratice 3:10
Kanonýři Kladno Jezdci – TJ Lokomotiva Rakovník B 10:0
Kanonýři Kladno Jezdci – FBK Fat Pipe Vosy Praha 6:5 sn

Komentář trenéra Tomáše Leipnera:
„Po porážce se Startem 3:10 jsme nadělili 10:0 Rakovníku a zápas o třetí místo proti Vosám nerozhodla ani základní hrací doba (5:5), ani první série tří nájezdů na obou stranách. Rozuzlení přinesla až druhá série, kdy druhý kladenský nájezd proměnil Dan Louda a následně Kuba Polívka zlikvidoval pokus soupeře. Konečný výsledek 6:5 a vezeme bronz! Zejména ve druhém a třetím utkání jsme podali bojovný týmový výkon podpořený i pěknými kombinacemi. Děkuji klukům i holkám za skvělý naplnění kanonýrského motta a děkuji rodičům za podporu a povzbuzování. "Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje!"

Sestava:
Čihák, Keimar, Kutílek, Turková, Polívka, Louda, Čihová, Janda, Antoš