Nábor

Kanonýři Kladno jsou největším florbalovým klubem ve Středočeském kraji, který má všechny mládežnické chlapecké kategorie, starší žákyně, dorostenky a ženy. Mužský A-tým hraje naši druhou nejvyšší soutěž s ambicemi vrátit se do soutěže nejvyšší, kde již třikrát působil.

Florbalový klub Kanonýři Kladno hledá mladé hráče a hráčky pro doplnění svých týmů. Ti, co se chtějí poprat o vítězství, baví je sportovat a chtějí se stát součástí dobrého týmu, mají u nás dveře otevřené.

  • Kam přijít?

Na kterýkoliv trénink vaší věkové kategorie. Na stránkách jednotlivých družstev jsou rozpisy tréninků včetně časů a místa konání a jsou zde i kontakty na trenéry.

  • Do jaké věkové kategorie - do jakého družstva - vaše dítě patří?

přípravka - do 8 let

elévové/ky - 9 až 10 let

mladší žáci/kyně - 11 až 12 let

starší žáci/kyně - 13 až 14 let

Pro stanovení věku hráče je rozhodující věk, který dosáhne v kalendářním roce začátku příslušné soutěže.

  • Co si vzít s sebou?

Vhodné oblečení, tedy halovou obuv, tričko a kraťasy či trenýrky. Flrobalovou hůl je možné do začátku zapůjčit.

  • Co hráče (vaše dítě) čeká?

Pestré a všestranně zaměřené tréninky se specializací na florbal, spousta zábavy, spoluhráči, kamarádi. Tréninky probíhají pod vedením zkušených realizačních týmů složených z trenérů, vedoucích družstev, odborných asistentů i zdravotníků školených na první pomoc.

  • A co zápasy?

Samozřejmě. Každé družstvo včetně těch nejmladších hraje svoji soutěž. Každý hráč má šanci poprat se o svoje místo v sestavě a zažít si boj o výsledek a slastný pocit z vítězství.

Stačí se obrátit na šéftrenéra mládeže Adama Nolče 606 093 081, nolc@kanonyrikladno.cz a nebo zajít na některý z tréninků.